Dane techniczne samochodów BMW

Wyszukaj model BMW:
Twoja wyszukiwarka
Strona główna | Dane techniczne, osiągi, wymiary, spalanie, artykuły, BMW, historia, modele BMW, najlepszy portal o BMW w Polsce! Instalacje gazowe Poznań | BMW specifications

Integral Active Steering

Integral Active Steering czyli po polsku elektromechaniczny zintegrowany aktywny układ kierowniczy. Jest to ulepszony system Active Steering, czyli system o przekładni kierowniczej o zmiennym przełożeniu dodatkowo system ten (w przeciwieństwie do swojego poprzednika) steruje również tylną osią. Podczas powolnej jazdy, manewrach w ciasnych uliczkach i parkowaniu tylne koła skręcane są w odwrotną stronę niż przednie co zmniejsza średnicę skrętu a przy dużych prędkościach w tę samą stronę co czyni samochód bardziej stabilnym.

Integral Active Steering występuje w modelach serii 3 F30/F31/F35, serii5 F10/F11, serii 7 F01/F02 a w modelu F02 760i Li jako wyposażenie standardowe. Opcja jest niedostępna w połączeniu z xDrive.

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy Google AdSense oraz statystyk Google Analytics. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuję